Všechny články

Chcete také poslat Filez.cz mailem?

Včera odpoledne jsem obdržel velice zajímavou nabídku. Tedy zajímavou v tom smyslu, že mě dost pobavila. Skutečné jméno tazatele neznám, tak si ho pojmenujme třeba jako Boba. (Bob je Slovák)

Bob:Dobrý Deň chcel by som sa Vás opýtať či by ste mi nemohli poslať Kópiu Vášho systému ktorý používate na filez.cz. Tento systém nikde nepoužijem ja ich len zbieram a už som ich takto nazbieral vyše 1350. ĎAKUJEM VOPRED.

Z počátku jsem byl trochu v šoku a tak jsem se tedy zeptal na to, který systém myslí.

Bob: no ten co pouzivate

Už jsem začínal tušit, že se bude zábava. :-)

tajo: _to jako myslite Vam poslat zdarma kompletni zdrojovy kod portalu Filez.cz ? _ Bob: No ja viem ze to znie sialene ale ked ja ako magor vsetko zbieram

Samozřejmě jsem napsal, že to není v žádném případě možné. Nehodlám zdarma někde uvolnit svoji půlroční práci. Bob však “přitlačil na pilu” a začal dále smlouvat. Tentokrát vytasil s tím, že za to zaplatí. Bohužel bylo jeho maximum jen 1 500 CZK. Bob se odmlčel… Za 10 min ale vytáhl z rukávu další eso:

Bob: a nevymenil by si to za ine systemy mam ich vela tajo: neměl byste třeba google.com? :-) Bob: google klon by som mal aj ine hladacie systemy

Dokonce by mi chtěl zaslat 2 vypálené DVD s posbíranými “systémy”. Nacož jsem mu odvětil, že nesdílím jeho sběračskou touhu a Bob se odpojil. Co z toho plyne? Filez.cz v nejbližší době nehodlám prodávat a už vůbec ne za směšných 1 500 CZK.

Zveřejněno 2. Března, 2008